Opinie oraz rekomendacje

 

Szanowni Klienci,

Mając na uwadze najwyższą jakość świadczenia usług, zachęcamy do podzielania się  z nami Państwa opinią i uwagami . Przekazane rekomendacje będą cennymi informacjami, które pomogą nam rozwijać nasz zakład pogrzebowy, i jeszcze lepiej dostosować naszą ofertę do potrzeb naszych klientów

 

Wystaw opinię

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości


 
 
*Opinie można również przesłać na adres biuro@elegia-pogrzeby.pl

Szanowni Państwo,
Wraz z całą rodziną chciałabym serdecznie podziękować za organizację ceremonii pogrzebowej mojej Babci. Wykazali się Państwo pełnym profesjonalizmem jak i serdecznością oraz wsparciem. Jeszcze raz gorąco dziękuję.

J.D

W imieniu całej rodziny i własnym chciałbym bardzo gorąco podziękować za organizację i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowych jak również za bardzo sprawne i profesjonalne załatwienie formalności we wszystkie czynności godnego spoczynku mojego męża. Jeszcze raz gorąco dziękuję żona wraz z dziećmi.

Pieńkowska

Serdeczne podziekowania dla pracowników firmy “ELEGIA” przy ul. Św. ∑incentego 90ap 12 -zwłaszcza dla Pani Kasi! ża okazanie pomocy, wsparcie i profesjonalną organizację pogrzebu mojego taty Śp. Zbigniewa Pytkowskiego składa córka Marzena Kowalska z rodziną.