Zakład pogrzebowy Elegia

O Firmie

Nigdy nie uda się nam zatrzymać czasu i ludzi, którzy są wokół nas. Przychodzi moment, kiedy należy pożegnać kogoś bliskiego, a żal i ból utraty stają się ciężkie do zniesienia. To właśnie z poczucia misji otworzyliśmy w Warszawie dom pogrzebowy, aby pomagać Państwu w trudnych chwilach. Organizacja pogrzebu i sam pochówek wymagają siły oraz szybkiego działania. Jesteśmy gotowi sprostać tym zadaniom, zarówno w formalnym, jak i praktycznym zakresie. Warszawa odznacza się dużym zagęszczeniem ludności, istnieje szerokie zapotrzebowanie na usługi pogrzebowe. Mając to na uwadze, nasza firma pogrzebowa współpracuje z producentami akcesoriów żałobnych oraz kamieniarzami, gwarantując niskie ceny takich produktów jak: trumny, urny, wieńce i wiązanki pogrzebowe oraz nagrobki. Dysponujemy ponadto ekskluzywnym pojazdem, który podkreśli powagę i dostojność ceremonii.

Dom pogrzebowy Warszawa Usługi pogrzebowe Warszawa
Firma pogrzebowa Warszawa

Organizowane przez nasz zakład uroczystości pogrzebowe, są wynikiem wieloletniego doświadczenia oraz zaangażowania pracowników, którzy z należytym szacunkiem wykonują swoje zadania. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub bezpośrednio w naszym biurze, które mieści się w Warszawie – Na Bródnie oraz Mokotowie.

Usługi Pogrzebowe „ELEGIA” Warszawa sprosta wszelkim Państwa oczekiwaniom i pomoże Wam godnie przeżyć ostatnie pożegnanie z najbliższymi.